Tel.: 510 85 85 45
Auto Pomoc Drogowa 
Szybki dojazd na miejsce 
Wyszków i okolice  24h/7

Autopomoc drogowa Wyszków i okolice.

 

Pomoc drogowa Wyszków i okolice 24H/7.

Oferuje Państwu holowanie pojazdów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą z Wyszkowa holujemy auta w promieniu 50 km. W ofercie znajdą Państwo holowanie aut, które uległy awarii bądź, kolizji na drodze. Jeżeli Twoje auto odmówiło posłuszeństwa, bądź byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku samochodowego , skontaktuj się z nami.


Dysponujemy odpowiednimi samochodami i lawetami dzięki którym holujemy pojazdy takie jak motory, samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarówki, autobusy. Mamy również możliwośc holowania maszyn gabarytowych np. maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Gdy Twoje auto ulegnie kolizji, wypadkowi lub awarii na drodze, zadzwoń po naszą autolawetę.

Autolaweta i pomoc drogorwa.

Naswze podjazdy wyposażone są w wyciągarkę, za pomocą, której możemy wyciągnąć i ustawić uszkodzone auta na lawecie.
Oprócz holowania samochodów osobowych powypadkowych, niesprawnych bądź uszkodzonych, na lawecie możemy przewozić sprzęt budowlany, cięzkie materiały, maszyny.
Dzięki wyciągarkom, które są na wyposażeniu naszych autolawet możemy je wykorzystać do wydobywania pojazdów z rowów, stawianie na koła przewróconych aut osobowych oraz ciężarowych.

Pomoc drogowa 24H/7

Nasza usługa skierowana jest do wszystkich kierowców, których pojazdy uległy awarii, kolizji, wypadkowi na terenach i w okolicach Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Pułtuska, Serocka, Wołomina,

W zakresie naszych usług oprócz holowania aut lub użycia lawety znajduję się również naprawa na miejscu drobnych usterek takich jak:
  • awaryjne uruchomienie samochodu,
  • doładowanie akumulatora,
  • zmiana koła na drodze,
  • dowóz paliwa,
  • wypompowanie źle zatankowanego paliwa,
  • wyciągniecie samochodu z błota, rowu.

Współpracujemy z lokalnymi warsztatami samochodowymi, lakiernikami samochodowymi, dzięki czemu Państwa auto może zostać odholowane wprost do mechanika w celu usunięcia usterki.

Chcąc Państwu jak najbardziej ułatwić korzystanie z naszych usług, umożliwiamy naszym klientom rozliczać się z nami bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia AC oraz z OC sprawcy. Każdy kto ma ubezpieczenie OC i AC w Towarzystwach takich jak: PZU, Warta, Ergo Hestia S.A., Uniqa S.A., Compensa, Link4, AXA i wielu innych mogą się z nami rozliczyć bezgotówkowo. Wystawiamy również faktury VAT.

Gwarantujemy naszym klientom pomoc drogową na najwyższym poziomie. Dojeżdżamy do klienta w ekspresowym czasie,udzielamy fachowej pomocy na miejscu w ramach drobnych napraw, zapewniamy odholowanie do warsztatu oraz sposób rozliczenia dogodny dla klienta.